Czy marzysz o swobodnym tworzeniu akompaniamentu do swoich ulubionych utworów? Nie ma znaczenia czy będziesz przygrywać saksofonowi, gitarze, innemu wokaliście lub wokalistce lub po prostu chcesz akompaniować dla siebie.

Sztuka tworzenia dynamicznego akompaniamentu, czyli takiego który chwyta za serce, jest umiejętnością, której można się nauczyć. Tworzenie akompaniamentu ‘na poczekaniu’ było mi potrzebne przez wiele lat grając w zespołach muzycznych. Dziś wciąż to wykorzystuję śpiewając z moimi dziećmi, organizując występy w szkole lub kościele w których akompaniuję grupie małych wokalistów.

Tworzenia akompaniamentu nie nauczy cię szkoła muzyczna. Nie nauczą cię nuty ‘gotowce’ bo to jest proces, który musi zadziać się najpierw w twojej głowie.

Co lubi akompaniament na pianinie?

✅ Rozpoznanie rytmu – obecnie w kursie mamy dwa rodzaje rytmów, na których bazuje 90% całej reszty muzyki. Jest to Rock Ballad oraz Pop. Aby stworzyć dobry akompaniament musimy nauczyć się kłaść akcenty równo z perkusją. Temu poświęcone są pierwsze lekcje.

✅ Podkłady muzyczne – To oczywiste, przecież będziemy akompaniować DO CZEGOŚ. Dlatego przygotowałem dla Ciebie do ściągnięcia różnorodne podkłady, z którymi będziemy pracować.

✅ Gotowe zagrywki – Akompaniament ma wiele wspólnego z podstawami improwizacji. Aby dobrze improwizować warto mieć kilka ‘złotych zagrywek’ które możemy włożyć w dowolne miejsce w piosence. W tym kursie uczę cię nie tylko tworzenia takich zagrywek, ale też modyfikacji tego co już znasz. Nauczysz się jak z jednego schematu utworzyć aż sześć innych.

✅ Gotowe przykłady – ostatni moduł to moje przykładowe akompaniamenty, które omawiam razem z tobą. Ten moduł będzie się rozszerzał o nowe piosenki. Jeśli dasz mi znać co Ci się przyda będzie mi łatwiej-)

✅ Wsparcie na każdym etapie – ten kurs jest dostępny przez cały rok a wraz z nim jestem do twojej dyspozycji. W dowolnym momencie możesz do mnie napisać a ja z radością Ci pomogę.

Co otrzymujesz w kursie?

✅ Nuty w PDF

✅ Gotowe lekcje instruktażowe w formie wideo

✅ Podkłady muzyczne do ściągnięcia, które samodzielnie opracowałem dla Ciebie.

✅ Dostęp do kursu online w dowolnym momencie przez cały rok.

✅ Konsultacje

Zobacz fragment do czego dążymy idąc od najprostszych rzeczy:

Dołącz do nas i zyskaj nowe umiejętności. Życie jest za krótkie, aby odkładać marzenia na później.