Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak sprawić, aby twoje granie na pianinie było równie zaczarowane jak magiczna melodia skomponowana przez jednego z jazzowych geniuszy? Jeśli tak, to przygotowałem coś specjalnie dla Ciebie.

Roczny Kurs Online: Magiczny jazz krok po kroku w piosenkach”

Tytuł nie jest przypadkowy

Kiedy słuchasz piosenek wykonywanych w zabarwieniu lekko jazzowym z pewnością zastanawiasz się jak uzyskać tak piękne brzmienie akordów. Tak ,to właśnie jest magia, w której potrafimy sprawić aby nasz odbiorca zasłuchał się w naszej muzyce.

„Krok po kroku” ponieważ przygotowałem dla ciebie pełny video instruktaż w którym poznasz od początku tajniki akordów które kryją w sobie tak wiele piękna. Wyjdziemy od prostych 3-dźwiekowych akordów przechodzą razem przez kolejne fazy

„W piosenkach” ponieważ ja zawsze mocno podkreślam, że gra na pianinie jest umiejętnością czysto praktyczną. Dlatego każdy fragment teorii od razu wkładamy w piosenkę aby ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć.

Co zyskasz dzięki temu programowi?

Dzięki temu programowi:

✅ opanujesz sztukę reharmonizacji, która jest trochę wiedzą tajemną i tajną bronią wielu muzyków (nie tylko tych sławnych, ale też dobrych muzyków rozrywkowych)

✅ nauczysz się jak zamieniać zwykłe akordy w małe arcydzieła.

✅ poznasz sekrety extension chords oraz ich alteracji – czyli wiedzę, która jest prezentowana przez najlepsze amerykańskie materiały muzyczne.

✅ poznasz cały proces tworzenia aranżacji w stylu jazz ballad od początku do końca razem ze mną.

Co znajdziesz w środku?

Moduł 1: Wejście smoka, czyli wstęp

Tutaj przypominamy sobie podstawowe akordy trójdźwiękowe oraz wprowadzamy akordy 4-dźwiekowe i pojęcie akordów i dźwięków diatonicznych. To obowiązkowy punkt, który będzie nam towarzyszył w dalszej wędrówce.

Moduł 2: Reharmonizacja – pierwszy krok do magii jazzu.

Podstawowym problemem nie jest to że nie znamy bogatych akordów ale to że nie potrafimy harmonizować. Muzyka jazzowa wymaga częstej zmiany akordów. Piosenka 4-akordowa niestety nie przejdzie i musimy nauczyć się jak z tych akordów stworzyć 8 lub więcej. W tej części poznajemy aż 4 metody.

Moduł 3,4,5: Przedłużenia akordów (extension chords):

Znamy akordy 4-dźwiekowe. Pora poznać i zacząć stosować 9-kę, 11-kę i 13-kę.

Moduł 6: Alteracje

To już wyższa szkoła jazdy. W tej części nauczę cię stosować b9 lub #11 ale też poznasz typowe przejścia harmoniczne.

Moduł 7: Praktyka w piosenkach

W tej części gramy piosenki w stylu jazz ballad w oparciu o wiedzę z poprzednich modułów.

Kilka dodatkowych informacji

zaraz po dokonaniu zakupu otrzymasz e-maila z dostępem do kursu oraz wygenerowane hasło. W razie jakichkolwiek problemów pisz śmiało do mnie: mariusz.szczecina@gmail.com

otrzymujesz ode mnie 14-dniową gwarancję satysfakcji od momentu zakupu. W tym czasie możesz w dowolnym momencie bez powodu zrezygnować a ja zwracam 100% kwoty.

istnieje możliwość płatności ratalnej (na 6 miesięcy lub 10 miesięcy). Zainteresowany/a? Napisz do mnie: mariusz.szczecina@gmail.com.

po roku możesz bez problemu przedłużyć uczestnictwo po bardzo atrakcyjnej cenie.

masz jakiekolwiek pytania? Napisz do mnie-)

Do zobaczenia w kursie!-)