Kurs kreatywnej gry na pianinie od podstaw

(i nie tylko)

Czym jest Akademia Pianina Cleverkid?

Jest to kurs gry na pianinie od podstaw, który kładzie szczególny nacisk na nauczenie Ciebie jak tworzyć aranżacje do twoich ulubionych piosenek. Już od samego początku intensywnie pracujemy z rytmiką, podkładami muzycznymi, nutami i narzędziami, które pozwalają wystylizować dowolną melodię tak jak Ty chcesz, aby ona brzmiała.

Co ode mnie otrzymasz?

✓ Pełny dostęp do platformy na cały rok

✓ Wideo-instruktaż do wszystkich lekcji

✓ Pliki PDF do ściągnięcia zawierające nuty i inne dodatkowe materiały

✓ Pełne podkłady muzyczne (pełne, oznacza symulację całego zespołu. Brakuje tylko pianina czyli Ciebie!)

✓ Prywatne całoroczne konsultacje online w ramach, których możesz zapytać mnie o cokolwiek w ramach tematyki kursu.

✓ Regularnie dodawane nowe lekcje (przynajmniej raz w miesiącu dodajemy nową dużą lekcję, której nie możesz przegapić)

Zobacz demo czyli krótkie fragmenty z kursu:

Kurs w cenie:

297 zł (zamiast 347 zł)

Dlaczego ten kurs różni się od zwykłych lekcji?

Wyobraź sobie szkolne zajęcia języka polskiego. Czego Cię tam uczą? Uczą czytania prawda? W ten sposób stajesz się mistrzem w odtwarzaniu (czytaniu) cudzej twórczości. A czy uczą Cię np. jak napisać własną opowieść? Albo jak stworzyć dobry artykuł? Nie!.

Podobnie jest ze szkołami muzycznymi. Wiele z nich sprawia, że jesteś mistrzem w czytaniu cudzej twórczości (nut), jednak nie do końca uczą jak stworzyć własną aranżację do piosenek, które chciałbyś grać.

Tym właśnie zajmuje się ten kurs od całkowitych podstaw.

Pokazuję ci krok po kroku na video, w jaki sposób tworzę daną aranżację, przez co uczę cię myśleć kategoriami określonych styli muzycznych. W kursie poznasz, co zrobić, aby twoja ulubiona piosenka brzmiała jak Jazz Ballad, Blues, Ragtime, Walc, Contemporary Piano, Pop czy Bossa Nova.

Zobaczmy, co jest w środku kursu:

Gwarancja satysfakcji

Chcę, aby ten kurs był dla Ciebie naprawdę wartościowy. Dlatego każdy z moich kursów posiada 14-dniową gwarancję satysfakcji liczonej od momentu zakupu kursu. Jeśli w tym okresie nie spodoba ci się mój kurs, napisz do mnie e-maila na adres akademiapianinacleverkid@gmail.com a ja zwrócę ci 100% wpłaty. Bez pytania o szczegóły-)

Sekcja FAQ

Jaką metodę stosujesz w kursie?

Metodę warstw. Zawsze wychodzimy od melodii, aby stopniowo nakładać na nią kolejne warstwy. Dzięki temu nie tylko poznajesz aranżację, ale też cały proces jak dojść do wersji ostatecznej. Learn-by-doing … bez suchej teorii. Wszystko na konkretnych melodiach i piosenkach.

Nic jeszcze nie gram. Czy to, aby na pewno jest dla mnie miejsce?

Jasne. Pierwsze moduły zostały stworzone właśnie dla osób całkowicie początkujących. Już od samego początku świetnie się bawimy poznając nuty i omawiając najważniejsze zasady muzyczne na przykładzie konkretnych melodii granych do pełnego podkładu muzycznego. Nie pozwolę Ci się nudzić!

Co się stanie, gdy skończy się mój roczny dostęp

Możesz bez problemu przedłużyć dostęp o kolejny okres po bardzo korzystnej cenie.

Kurs kosztuje 347 zł. Czy to nie za dużo?

To równowartość 5 lekcji z nauczycielem. Pomyśl ile nauczysz się przez zaledwie 5 lekcji? A teraz: Ile opanujesz przez cały rok?

Jak długo trwa jedna lekcja?

To zależy od materiału. Zwykle jest to między 20-30 minut. Niektóre lekcje są też krótsze a niektóre dłuższe.

Czy w razie pytań/problemów mogę się z tobą skontaktować?

Na to liczę. Dlatego w kursie jest specjalna strona gdzie możesz umówić się ze mną na konsultacje 1:1. Zawsze możesz też wysłać do mnie e-maila. Wówczas albo Ci odpiszę albo (jeśli będzie trzeba) nagram krótki filmik specjalnie dla Ciebie.

Dlaczego wprowadziłem limit miejsc w kursie?

W założeniu nie chciałem aby to był tylko kurs online. Chciałem mieć bezpośredni kontakt z kursantami w razie gdyby utkneli w jakimś punkcie oraz pomóc im przejść przez te trudności razem. Wiem ile znaczy dobre wsparcie drugiej osoby-)

Co o mnie mówią?

O mnie

Cześć. Jestem Mariusz. Muzyka od dziecka była moją pasją. Zawsze zajmowałem się aranżacjami na wszystkich szkolnych akademiach. Gdy wyszedł pierwszy sezon programu IDOL, nagrywałem drugi etap w którym Adam Sztaba akompaniował na pianinie i godzinami siedziałem przy klawiszach próbując rozgryźć jego technikę gry. Tak, wtedy nie było jeszcze Internetu-) 

W swoim życiu grałem w 3 zespołach muzycznych z czego w dwóch z nich byłem współzałożycielem oraz leaderem. Dlatego również w tym kursie będę Cię zachęcał abyś i ty założył/założyła swoją kapelę. Nie ma lepszej zabawy-). Być może nawet nie masz pojęcia jaki potencjał w tobie drzemie! Spróbujmy go razem odkryć.