Cześć-)

Mam na imię Mariusz i jestem ojcem 3 wspaniałych dzieci. Pracuję w korpo w miedzynarodowym gronie i chyba jako jeden z nielicznych, jestem z tego dumny-)

Czym się interesuje?

Pasjonuję się sztukami walki (Karate Kyokushin), muzyką (grałem w 3 zespołach muzycznych), programowaniem (fascynuje mnie kreatywność, a że jestem dośc leniwy, staram się wymyślać sposoby aby automatyzować swoją pracę), barmaństwem (prowadzę bar mobilny trinkejo.pl) i Ameryką Południową. Znam się całkiem całkiem na PowerPoincie i Excelu.

Co u mnie znajdziesz?

Na blogu zajmuję się detalami odnośnie rozwoju dzieci. Moją misją jest tak je wychować aby idąc na studia mogły same na siebie zapracować i mieć szerokie pojęcie o tym, czego nie uczą nas w szkole, czyli komunikacji, zarządzaniu finansami, samodzielności, ciekawości świata.

Ponieważ sporo czytam, chętnie dziele się na blogu tym co ja sam odkryłem. Czasami są to rzeczy dość ciekawe, czasami ciekawe tylko dla mnie, a czasami nudne, ale stanowiące must have codzienności.  A teraz cię zaskoczę: nie jestem idealny, ale wierzę, że to co robię ma sens.

Jeśli masz ochotę dołączyć do mnie, wejdź na zakładkę Prezent dla Ciebie’ i zapisz się do newslettera.

Co chciałbym zrealizować na przestrzeni najbliższego roku?

Mam marzenie, aby wprowadzić do naszej szkoły zajęcia z programowania elektronicznego wykorzystując do tego celu darmową platformę Arduino. Da się. Zbieram powoli team i z pomocą Niebios ruszymy od nowego roku szkolnego. Trzymajcie kciuki-)

PS. Jeśli chciałbyś/chciałabyś się ze mną skontaktować, nie krępuj się.